Dětská vyznání víry

4. září 2010 v 7:53 | Doris |  Víra
Některé děti ve školách zažívají to,co si my ostatní ani nedovedem představit.Šikana.A to jen kvůli tomu,že řeknou svůj názor.Ony děti ve školách jsou většinou hodně upřímní,alekdyž jim někdo za jejich názor ubližuje,nebo se posmívá,uzavřou se do sebe a někdy se už se svým názorem nesvěří....Vím to zvlastní kušenosti...samozřejmě to nemusí být pravidlem.

Děti,nebojte se vyznat svou víru!
Je to věta,kterou my studenti,školáci a školáčci slýcháváme hodně často.
Je to správně,ale když na dítě všichni"křičí" vyznej svou víru,dítě,které je šikanováno se bojí ještě víc,protože když jí svou víru vyzná před spolužáky,budou si myslet,že je jen provokuje....Ale nenechte se zmílit Bůh opravdu pomáha,jen je třeba prosit o to dítě,které do školy dáváte,aby se mu nestalo nic zlého.Všichni však jednou musíme nést kříž,ať už je to ve škole,v práci,ale i doma.

Víru bychom měli vyznávat jen tehdy,když víme,že si ostatní z Boha nebudou dělat "šprťouchlata",protože není dobré,asi hlavně pro ně,aby se MU smáli.

Rozhodně podporujte své dítě v tom,aby se dokázali přiznat ke své víře,ale jen pokud budou kolem sebe mít dobrý kolektiv,který jej dokáže pochopit,ikdyž se mu jeho názor nezdá .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama