Nový žák v naší třídě??

4. září 2010 v 14:57 | Doris |  Věci kolem a kolem
Na konci letních prázdnin jsem se dozvěděla,že do naší třídy přibyde nový spolužák. Věděla jsem o něm jen to, že je to Vietnamec a příjde z gymnázia z Jindřichova Hradce.Docela mě to překvapilo a zároveň jsem se bála,jak mezi nás zapadne,jestli to nebude nějaký přecitlivělí kluk,jako byl náš bývalý spolužák.
Tento bývalý spolužák zvaný BIN si vymýšlel,že ho šikanujeme,pravda moc mezi nás nezapadl a tak posuťe sami.Neustále nám(holkám) i učitelům dělal naschváli jen proto,aby ho kluci přijali mezi sebe.Popravdě kluci také nebyli žádní svatoušci...Když BIN udělal něco špatného a přišlo se na to sved to na kluky.Řešilo se to strašně dlouho a závěr?Šikana-ikdyž to nebyla pravda.
Abych se dostala k novému spolužákovi.Nevěděla jsem jestli se s ním kluci budou bavit,a tak jsem si řekla,že k němu musíme chovat alespoň my(holky)trochu "úcty".
První den se Honza(tak se jmenuje po česku) moc neprojevoval.Byl zamlklý a hrozně moc mi připomínal jednoho kluka,co seděl za ním...A nejen mě.Druhý den za nim přišly holky,s kterýma se moc nekamarádím a protože znal jen je sedl si k nim na obědě,bylo na něm vidět,že si připadá trapně.Proto jsem šla ještě s dalšími kamarádkami a kamarády ukázat mu školu.Spřátelili jsme se.Zatím ho neznám úplně dokonale,ale vypadá to a jsem za to ráda,že to bude jeden z mých nejlepších přátel ve třídě.

Proto vám chci jen poradit-nikdy neposuzujte lidi dřív,než se dozvíte jací jsou,nebojte se s nimi seznámit.Někdy to za to doopravdy stojí.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama