Srpen 2011

Zážitky z prázdnin

29. srpna 2011 v 20:52 | Doris |  Věci kolem a kolem
Po dlouhé době zdravím :)
Doufám,že jste si užili prázdniny alespoň tak,jako já...
Bylo to první léto,které jsem prožila se svým pokladem(o tom jsem vám asi ještě neříkala ;))...Bůh mi seslal úžasného tvora,kterého už nějakou chvíli můžu nazývat svým báječným přítelem.

Bylo to léto strávené v přítomnosti Pána a jsem si toho plně vědoma...

Byla jsem v Chorvatsku s mou rodinou,dostala jsem sílu,abych to tam překousla i bez mého milého a užila jsem si to jako nikdy před tím.. :)

Poté jsem jela na ENTERcamp-je to tábor pro mladé křesťany převážně z českobudějovické diecéze. Duch svatý se mě opravdul dotýkal po cleý průběh tohoto tábora. Domů jsem přijela nabitá novými zkušenostmi a zážitky,které jsem prožila se skvělými lidmi.
-opravdu doporučuji :)

Když jsem přijela měla jsem pár dnů volna u babičky. Pak jsme odváželi mojí sestru na Lipno,kde strávila pár dní s prarodiči a bratránkem,já uklízela a pekla na pouť(i to mělo své opodstatnění :)).

A nastala pouť,čas pouťových zábav a uctívání P.Marie Nanebevzaté... Pouťovky jsem si užila skvěle i s menšími defekty,protože tam byl se mnou ten můj hošík :).

Pouť vyvrcholila pouťovou mší svatou a následným klábosením na návsi. Bylo to velice příjemné posezení s kamarády,které zase dlouho neuvidím,ale i s těmi,které mám tak ráda a vidím je téměř každý den. Bylo to krásné zakončení poutě..

Teď už nás společně s kamarády o prázdninách čeká jen ohýnek na faře,který si hodlám pořádně užít s prťaty naší farnosti a pak alou do školy!!!

A abych nezapomněla dali se u nás dohromady děti a mládež a seskupili jsme se do dvou týmů SDH,jsem za to moc ráda a těším se na společné akce nejen s našimi,ale i cizími hasiči... :)

Tak si užijte konečné dny prázdnin a hodně úspěchů ve škole :)

Vaše Doris ;)